Jdi na obsah Jdi na menu
 


NAŠE VYSTOUPENÍ NA VAŠE AKCE

Clogging 

- Párový
Na muziku od skupiny Rednex tančí jeden až tři páry. Vystoupení zahrnuje několik "vyhazovaček" a "podtáček" tanečnic a stále se střídající pozice tanečních párů. Tento tanec je velmi náročný a hodně žádaný pro svůj styl a provedení.

- Skupinový
Již podle názvu zde tančí tři až deset tanečníků. Pro svou početnost a kreace, které vzbuzují obdiv :-), však potřebuje větší taneční prostor.

- Blue moon
Další svižný tanec, nejčastěji pro čtyři dívky a dva chlapce, se tančí převážně v kroužku. Je zde vidět soustředěnost a spolupráce tanečníků. Tento tanec vznikl před dvěma lety a je jeden z nejoblíbenějších u diváků.

Rock'n roll

- Nebe peklo ráj
Tanec vznikl na píseň Věry Martinové – Nebe peklo ráj pro dva až čtyři taneční páry. Je to rychlý tanec, kde jsou zařazeny prvky country a rock´n rollu.

Country

- Alabama
Klasický country tanec pro čtyři páry, kde je spojena tradiční čtverylka s modernějšími prvky country.

Kankán
Choreografem tohoto tance je Libuše Králová, vedoucí baletu Jihočeského divadla. Tento tanec je nejžádanější a nejoblíbenější ze všech tanců, které Vám můžeme nabídnout. Je velice vhodný pro zpestření Vašich akcí či na půlnoční překvapení. Oslní Vás čtyři dívky ve svůdných a dobových šatech, které se používaly ve francouzských kabaretech.